Kim jesteśmy?


Wieloletnie doświadczenie naszej kadry zarządzającej, profesjonalni konsultanci i rozbudowane zaplecze techniczne umożliwiły nam wypracowanie oferty w pełni odpowiadającej potrzebom dynamicznego rynku. Podstawą naszych usług jest bieżący monitoring zmian na dynamicznie przekształcającym się rynku energii co pozwala na optymalizowanie wszelkich aspektów gospodarki mediami. Profesjonalne działania naszych konsultantów dają zawsze mierzalne i wymierne finansowo efekty.

Główny obszar działania firmy to zarządzanie gospodarką elektroenergetyczną zmierzające w efekcie do obniżenia całkowitych kosztów zużywanej energii elektrycznej, realizowane przy pomocy szerokiego pakietu usług i narzędzi . Oferujemy rozwiązania w zakresie obniżania kosztów zakupu energii, oszczędzania energii elektrycznej oraz usługi doradcze w obszarze kontroli, oszczędzania i wydajności energii. Ponadto nasza firma oferuje kompletne rozwiązania w zakresie zarządzania mediami energetycznymi.


Odoo blok tekstu i zdjęcia 
Odoo blok zdjęcia i tekstu

Misja

Naszym głównym celem jest osiąganie przez naszych Klientów wymiernych korzyści finansowych, realizowanych poprzez:

  • obniżanie kosztów zakupu energii elektrycznej i gazu

  • wdrażanie specjalistycznych rozwiązań oraz kompleksowych programów oszczędnościowych pozwalających na efektywne zarządzanie energią

Naszym drugim celem jest zdobycie pozycji lidera na krajowym rynku usług optymalizacji kosztów  energii elektrycznej a w przyszłości także innych mediów. Cel ten chcemy osiągnąć przez stałe inwestowanie w kapitał ludzki naszych współpracowników oraz inwestowanie w najnowocześniejsze rozwiązania techniczne z zakresu IT oraz energetyki.

Do Państwa dyspozycji oddajemy kompetentną, wyszkoloną oraz ambitną kadrę, która jest gotowa sprostać najbardziej wymagającym oczekiwaniom


Pomagamy z energią


Optymalizacja kosztów energii elektrycznej to jedna z głównych specjalizacji POWERGO. Z naszych doświadczeń wynika, że jest to często najbardziej zaniedbany obszar działalności przedsiębiorstw, instytucji publicznych czy gmin. Pomagamy naszym Klientom w osiąganiu wymiernych korzyści finansowych poprzez stosowanie szeregu rozwiązań zarówno wymagających nakładów inwestycyjnych jak i działań bezinwestycyjnych. Oszczędność energii elektrycznej jest efektem przemyślanego i właściwego procesu zarządzania energią.

W dobie ciągłego wzrostu cen energii konieczne jest racjonalne jej kupowanie jak i użytkowanie. Dla skutecznego zredukowania kosztów energii niezbędne jest dysponowanie profesjonalną wiedzą, doświadczeniem oraz specjalistycznymi narzędziami informatycznymi i pomiarowymi. My to wszystko posiadamy!

Odoo blok tekstu i zdjęcia 

Poznaj zespół wykonawczy

Daniel Kowalczyk, CEO

Założyciel i Prezes Zarządu. Daniel jest siłą napędową firmy. Uwielbia mieć pełne ręce roboty, uczestnicząc w opracowywaniu strategii jak i z przyjemnością angażuje się w prace zespołów  rozwiązując problemy Klientów.

Marcin Szwedzki, COO

Marcin uwielbia podejmować wyzwania. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jako dyrektor handlowy w branży energetycznej, Mich pomógł firmie dotrzeć tam, gdzie jest dzisiaj. Marcin jest jednym z najlepszych umysłów.

Dobrosława Kowalczyk, CTO

Dobrosława jest ikoną. Naprawdę kocha to, co robi. Skupia się na wszystkim co innowacyjne. "Futurystka" analizuje nowe technologie, sprawdza i ocenia, które z nich mogą przydać się firmie   

Justyna, BackOffice Manager

Justyna, dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu, pomaga nam w łatwym zrozumieniu procesów obsługi Klienta i ich poprawieniu. Jest zdeterminowana, aby odnieść sukces a poprzez jej profesjonalizm, wprowadza firmę na coraz wyższy poziom.


Dołącz do zespołu!

Znajdź ofertę dla siebie i zaaplikuj

oferty pracy