O nas

Główny obszar działania firmy to zarządzanie gospodarką elektroenergetyczną zmierzające w efekcie do obniżenia całkowitych kosztów zużywanej energii elektrycznej, realizowane przy pomocy szerokiego pakietu usług i narzędzi oferowanych przez PowerGo

Dołącz do naszego zespołu

Znajdź interesującą Cię ofertę i zaaplikuj!

oferty pracy

O nas

dowiedz się kim jesteśmy

Oferujemy rozwiązania w zakresie oszczędzania energii elektrycznej oraz usługi doradcze w obszarze kontroli, oszczędzania i wydajności energii. Jednym słowem, jesteśmy w stanie podnieść wydajność takich systemów jak: oświetlenie, napędy, systemy chłodzenia, klimatyzacja, systemy kuchenne, bojlery, wymienniki ciepła oraz przyrządy pomiarowe. Ponadto nasza firma oferuje kompletne rozwiązania w zakresie zarządzania energią adresowane do deweloperów oraz firm zarządzających powierzchniami biurowymi i centrami handlowymi. Rozwiązania te obejmują także zarządzanie energią przez najemców, dzięki czemu dostawy energii stają się zyskowne, zamiast stanowić działalność generującą koszty.
Nasz zespół

Podstawą naszych usług jest bieżący monitoring zmian na dynamicznie przekształcającym się rynku energii co pozwala na optymalizowanie wszelkich aspektów gospodarki mediami. Profesjonalne działania naszych konsultantów dają zawsze mierzalne i wymierne finansowo efekty.

Głównym celem naszej firmy jest zdobycie pozycji lidera na krajowym rynku usług optymalizacji kosztów  energii elektrycznej a w przyszłości także innych mediów.

Do Państwa dyspozycji oddajemy kompetentną, wyszkoloną oraz ambitną kadrę, która jest gotowa sprostać najbardziej wymagającym oczekiwaniom.